+17 fotó
Hirdetéskód: 9008457
Referenciaszám: HZ034672-5226179
Feltöltve: ma
Érd eladó családi ház 3 szobás: 69,9 millió Ft
69,9 millió Ft
635,5 ezer Ft/m²
110 m²
553 m²
3 szoba
Eladó ház, Érd
Jó adottságú ház és telek, 2 generációssá is alakítható
Postástelep városrészen, központtól 20p sétára, eladó ez a belső 2 szintes 110 nm-es családi ház gyümölcsfás, sík 553 nm-es telekkel. A ház alsó szintje 1977-ben épült, tégla építésű, cserép fedésű, fa nyílászárókkal szerelt, redőnyös ablakokkal. A felső szint pedig 1984-ben került ráépítésre. A belső feljáró egy fa lépcső, melynek megszüntetésével és külső lépcső építésével az emelet átalakítva külön lakásként használható.
Helyiségek:
Földszint: 60nm: előszoba, szoba, fürdő, wc, konyha+étkező, kamra, fedett terasz
Emelet: 50nm közlekedő, 2 szoba, wc, erkély
A házhoz hozzáépítve található a kívülről megközelíthető 18nm-es garázs. Továbbá 2 db melléképület áll a kert végében, amely a kerti szerszámoknak megfelelő tárolóhelye vagy barkácsolásra alkalmas.
A ház fekvése nagyon kedvező, 5 perc sétára a buszmegálló, bolt, gyógyszertár, játszótér, óvoda, iskola, étterem.
Megtekintéssel kapcsolatban keressen bátran!
Tulajdonságok
Családi ház
Átlagos
Gázkazán
1977
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 24 769 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
300 818 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel