Eladó ház Forró 95 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9015365
Feltöltve: 2 napja

Forró eladó családi ház 3 szobás: 23 millió Ft

23 millió Ft
242,1 ezer Ft/m²
95 m²
Alapterület
800 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Eladó családi ház Forróban, csendes utcában – nagy telekkel! Forróban, a Petőfi utcában eladó egy 95 m²-es, 3 szobás családi ház, amely nyugodt, csendes környezetben található. Ideális választás családok számára, vidéki nyugalomra vágyóknak, vagy akár befektetési céllal is! Főbb jellemzők: • 3 szoba • hőszigetelt ház • műanyag ablakok • gázkazánnal fűtött • nagy telek és tágas udvar • csendes, rendezett utca • a ház részben felújításra szorul, így saját ízlésed szerint alakíthatod Kiváló elhelyezkedés: • Óvoda és általános iskola kb. 5 perc • Bevásárlás kb. 8 perc • Posta a közelben • Miskolc kb. 40 km • Szlovák határ kb. 25 km Tökéletes választás azoknak, akik nyugodt környezetben szeretnének élni, ugyanakkor fontos városok és szolgáltatások közelében. Ár: 23 000 000 Ft Érdeklődés esetén írj privátban vagy hívj telefonon! +36 30 203 0670

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1970
Energetikai besorolás:
B
Napelem:
Nincs
amerikai konyhacsatornacsendesgázhőszigeteltinternetjó közlekedésűkamrakertkocsibeállóösszkomfortosparkettáspinceszigeteltvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

MR
Magyar Richard
+36 30 203 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 77 634 Ft
Második évtől
98 982 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.