+11 fotó
Hirdetéskód: 8995822
Referenciaszám: HZ027356-5218550
Feltöltve: 8 napja
Fót eladó családi ház 6 szobás: 103,5 millió Ft
103,5 millió Ft
627,3 ezer Ft/m²
165 m²
513 m²
6 szoba
2 szint, 2 gen, külön órák, ház, Fót
Szép családi ház - Fót központban!
Eladásra kínálok Fóton egy 540 nm-es telken lévő összesen 165 nm alap területű, két szintes, két külön önálló lakrésszel rendelkező szép állapotú családi házat, mely akár nagy családosoknak, több generációnak, illetve kiadásban gondolkozóknak is tökéletes választás lehet!
A ház a 80-as években épült, kívül 10 cm-es szigeteléssel, három rétegű ablakokkal és redőnyökkel ellátva.
Fűtése gázkazánnal, illetve hűtő-fűtő klímával történik.
Mindkét szinten külön lakrészek lettek kialakítva, külön almérőkkel (villany, gáz, víz) .
Az alsó szinten : 3 szoba, konyha és fürdőszoba/WC elosztással.
Felső szinten szintén 3 szoba, konyha/étkező, kádas és zuhanyzós fürdőszoba, külön WC és közlekedő elosztással.
A zöld növényekkel tele kertbe, két autó beállására alkalmas parkolóhely is ki lett alakítva.
Elektromos kapuval ellátva.
Az ingatlan per és tehermentes!
Rövid időn belül költözhető, jelenleg nem lakják.
Elhelyezkedését tekintve, közel a városközpontban lévő bevásárlási lehetőségekhez, illetve a 2A autóúthoz, buszjáratokhoz, iskolához, óvodához egyaránt!
Több lehetőség is van a házban érdemes megtekinteni!
Teljes körű hitel tanácsadásban is állunk rendelkezésére!
Megtekintés és bővebb információk kapcsán keressen a hét bármely napján!
Referencia szám: HZ027356
Tulajdonságok
Családi ház
Jó állapotú
Gázkazán
2013
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 1 690 02
Hitelkalkulátor
Második évtől
445 417 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.