+12 fotó
Hirdetéskód: 8715117
Referenciaszám: HZ040115-5041119
Frissítve: 21 napja
Fülöpszállás eladó családi ház 4 szobás: 27,85 millió Ft
27,85 millió Ft
198,9 ezer Ft/m²
140 m²
971 m²
4 szoba
Eladó ház Fülöpszállás főutcáján
Fülöpszálláson eladó egy 140 nm nagypolgári családi ház 971 nm telken!
Ingatlan jellemzői:
- 4 szoba, konyha+étkező, 2 kamra, fürdő+WC, közlekedő
- fűtése: központi fűtés gázcirkóról, gázkonvektor, egyéb kályha
- falazata: vályog tégla
- pala tető+csatorna
- közművek: víz, gáz, villany
- hitelezhető, Falusi CSOK-ozható
- 500 métere belül: boltok, óvoda, iskola, buszmegálló.
Ajánlom ezt a csodálatos nagypolgári házat azoknak a családoknak, akik szeretik és értékelik a régi idők érzését, és stílusát. Karbantartott jó állapotban lévő családi ház, méltó otthona lehet akár nagycsaládosoknak is. A főutcára nyíló szobákból akár üzlethelyiség is kialakítható. Varázsolja vissza az időt otthonába, és élje újra a nyugodt falusi életet. Fülöpszállás 35 km Kecskeméttől, a megújjuló vasútvonallal Budapesttől 90 km helyezkedik el. Előre egyeztetett időpontban tudom mutatni, kérem keressenek bizalommal.
27850000 Ft
Referencia szám: HZ040115
Tulajdonságok
Családi ház
Jó állapotú
Gázkazán
1965
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 76 815 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
119 854 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.