Eladó ház Fülöpszállás 84 nm
Eladó ház Fülöpszállás 84 nm
Eladó ház Fülöpszállás 84 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 9006929
Referenciaszám: HZ058940-5224302
Feltöltve: ma

Fülöpszállás eladó családi ház 3 szobás: 29,9 millió Ft

29,9 millió Ft
356 ezer Ft/m²
84 m²
Alapterület
1040 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
FÜLÖPSZÁLLÁSON KÖZPONTI ELHELYEZKEDÉSŰ CSALÁDI HÁZ Eladó Fülöpszállás frekventált részén egy 84 m2 hasznos alapterületű, 3 szobás, összkomfortos családi ház melléképületekkel, garázzsal, 1040 m2 telekkel. Az ingatlan masszív, stabil szerkezetű, falai egészségesek és szárazak. Tágas helyiségeinek köszönhetően új tulajdonosa könnyedén megteremthet benne egy kényelmes, otthonos életteret. FŐBB JELLEMZŐK: - Vályog falazat - Új kétrétegű hőszigetelt ablakok redőnnyel - Konvektoros fűtés - Melléképület - Garázs - Teljes közmű Az ingatlan tehermentes, rövid időn belül átvehető. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Referencia szám: HZ058940-ZE

Építés éve:
1960
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
összkomfortos

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Krupa László
Duna House - Kecskemét - Next Ingatlan, Dobó körút
Az iroda összes hirdetése
+36 76 770 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 100 925 Ft
Második évtől
128 676 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.