+12 fotó
Hirdetéskód: 8997671
Referenciaszám: HZ077524-5218771
Frissítve: 5 napja
Gara eladó családi ház 3 szobás: 14 millió Ft
14 millió Ft
172,8 ezer Ft/m²
81 m²
1009 m²
3 szoba
Eladó ház, Gara
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Garán a központban egy családi házat.Az 1950-es években vegyes falazattal épült ingatlan 81nm-es és 1009nm-es telken helyezkedik el. Található benne 3 szoba, konyha, fürdőszoba wc-vel, konyha, közlekedő, kamra. A családi házban gázkonvektorok szolgáltatják a meleget. Nyílászárói fából készültek, és spalettával védettek. A három utcai szoba parketta, a fürdőszoba, konyha, közlekedő járólap borítású. A padlás aljzata betonból készült. A csatorna a szennyvízhálózatra rá van kötve.Az udvari melléképületben kettő kamra található, és az egyik kamra alatt pince is van. Az ingatlan a falu központban található, ahonnan pár perc sétával elérhető bölcsőde, óvoda, általános iskola, boltok, orvosi rendelő, gyógyszertárak stb.Amennyiben az ingatlan megvásárlásához el szeretné adni a jelenleg meglévő ingatlanát, ennek lebonyolításában is állunk rendelkezésére.Vevő ügyfeleinket díjmentes hitel tanácsadással és teljes körű ügyintézéssel segítjük az ingatlan megvásárlásában. Az ingatlanban található bútorzat megegyezés tárgyát képezi.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Tulajdonságok
1950
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 79 998 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
60 250 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.