+2 fotó
Hirdetéskód: 8997190
Referenciaszám: 360071130-126
Feltöltve: 8 napja
Gyál eladó családi ház 4 szobás: 144,9 millió Ft
144,9 millió Ft
1,09 millió Ft/m²
133 m²
727 m²
4 szoba
ELADÓ ÚJÉPÍTÉSŰ HÁZ GYÁL
Eladásra kínálok egy újépítésű családi házat Gyál csendes utcájában!
Gyál nyugodt, családbarát részén kínálunk megvételre egy modern kialakítású, újépítésű családi házat, amely ideális választás azoknak, akik a kényelmet és a nyugalmat keresik.
Az ingatlan 133 nm-es, nappali + 3 külön nyíló szobával rendelkezik, praktikus elrendezésének köszönhetően tökéletes otthona lehet egy családnak. A világos nappaliból közvetlen teraszkapcsolat nyílik, amely kellemes átmenetet biztosít a hangulatos, intim kert felé.
A ház korszerű, hőszivattyús fűtési és melegvíz-ellátási rendszerrel épül, amely energiatakarékos és hosszú távon gazdaságos megoldást kínál. A telken belüli autóbeállási lehetőség biztosított.
Csendes környezet, modern műszaki tartalom, jól élhető terek – ideális választás mindazoknak, akik új otthont keresnek Gyálon
Főbb jellemzők:
- Nappali+3 külön nyíló szoba – praktikus elrendezés a kényelmes mindennapokhoz
- Hőszivattyús fűtésrendszer – energiatakarékos, környezetbarát megoldás
- Elektromos redőnyök
- 1 db klíma
- Tágas terasz és saját kertkapcsolat – tökéletes hely a pihenéshez, családi és baráti összejövetelekhez
- Új építésű, korszerű kialakítás – modern megjelenés és minőségi anyaghasználat
Műszaki tartalom (részlet)
- falazata 30-as NF tégla 15 cm-es szigeteléssel, lábazat 12 cm XPS szigetelés
- válaszfalak 10 cm-es tégla
- födémen 25 cm-es fújt szigeteléssel
- hőszivattyús fűtésrendszer
- 3 rétegű külső nyílászárók
- hideg-, meleg burkolatok, szaniterek belső nyílászárók választhatók
Várható átadás 2026 IV. negyedév
A színes látványtervek AI, ötletelésre szolgálnak!
A lakóegység alapterülete kiválóan optimalizált, a nappali és a szobák világosak, jól bútorozhatók. A kert ideális gyermekeknek, kerti partikhoz vagy akár egy kis veteményes kialakításához.