+16 fotó
Hirdetéskód: 8435390
Feltöltve: 1 éve
Gyenesdiás eladó családi ház 4 szobás: 252,54 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 366 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
252,54 millió Ft
1,33 millió Ft/m²
690 000 Euro
3 631,58 Euro/m²
190 m²
200 m²
4 szoba
A BALATON ÉSZAKI PARTJÁN, GYENESDIÁSON, ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ BÚTORZATTAL EGYÜTT ELADÓ!
JELLEMZŐI:
-a 190 nm-es új építésű családi ház a meglévő teljes bútorzattal kerül értékesítésre
-kialakítása során 3 szoba, 1 nappali, 1 konyha-étkező, 2 fürdőszoba, 1 előszoba, 1 közlekedő, 1 mosókonyha, 1 gardrób, 1 WC helyiség, 1 tágas terasz kapott helyet
-fűtését hőszivattyú biztosítja padlófűtéssel, valamint mennyezeti fűtéssel
-parkoláshoz garázs áll rendelkezésre
Műszaki adatok:
• Külsőhomlokzati falazat 30 cm vastag Wienerberger Porotherm tégla
• Belsőválaszfalak 10 cm vastag Porotherm válaszfal téglából épül
• A külsőfalazat 20cm-es EPS homlokzati szigetelést kap, törtfehér, dörzsölt nemes
vakolattal
• Három réteg üvegezésűműanyag nyílászáró, kívül antracit, belül fehér színnel.
• Elektromos redőny rejtett tokozattal
• Az épület méretezett monolith vasbeton koszorút kap.
• A lakóterek felett könnyűszerkezetű födém készül 25 cm-es Cellulúz szigeteléssel. A tetőantracit szürke
Bramac betoncserép fedést kap.
• A csatornák és bádog elemek Lindab antracit anyagból lesznek kivitelezve.
• Külsőteraszok fagyálló kerámiaburkolatot kapnak
• Belsőterek padló burkolata kerámiburkolat, és Quickstep laminált parketta
• Fürdőszobák kerámiaburkolata belsőépı́tészeti tervek alapján prémium kategóriás burkolat
• Fürdőszobai szaniterek, csapok (GROHE), és bútorzatok
• Mennyezeti látvány kartonozás, rejtett LED hangulat világítással
• Daikin Hőszivattyú, padló fűtéssel és mennyezet hűtéssel, 230L-es HMV tartállyal, H-tarifa
elszámolással, helyiségenkénti zóna szabályozással, távoli vezérlés előkészítéssel