+17 fotó
Hirdetéskód: 8606693
Referenciaszám: 702600970
Frissítve: 1 hónapja
Gyöngyösoroszi eladó családi ház 4 szobás: 29,9 millió Ft
29,9 millió Ft
230 ezer Ft/m²
130 m²
779 m²
4 szoba
Gyöngyösoroszi családi ház eladó!
Gyöngyösoroszi családi ház eladó!
Eladásra kínálom a Gyémánt Ingatlaniroda portfóliójából, Gyöngyösorosziban található 130nm-es, felújítandó 4-szobás családi házat mely egy 779nm-es telken található.
Az ingatlanban: 4-szoba, 2-konyha,3- fürdőszoba-wc van.
A ház téglából épült. Nyílászárók fából készültek, ablakok redőnyösek.
A radiátoros fűtés jelenleg vegyes tüzelésről üzemel.
A tetőt cserép fedi.
Idegen anyanyelvű vevők részére is állok rendelkezésre.
EU-n kívüli vásárlók ügyintézésre bejáratott gyakorlattal rendelkezem.
Megtekintési igényét kérem előre jelezze telefonon, min. 1 nappal korábban.
Gyémánt Ingatlan iroda teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel lehetőséget kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez.
Érdeklődés és megtekintés céljából történő időpont egyeztetés érdekében kérem keressen a megadott telefonszámon!
Hétfőtől Péntekig 9- 17 óráig.
Eladó ingatlanokat keresünk hazai, illetve külföldi ügyfeleink számára!
Tulajdonságok
Családi ház
2
Jó állapotú
Vegyes tüzelésű kazán
2010
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 20 357 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
128 676 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.