+11 fotó
Hirdetéskód: 9001584
Referenciaszám: 718801026
Frissítve: 5 napja
Győr eladó családi ház 5 szobás: 142 millió Ft
142 millió Ft
1,18 millió Ft/m²
120 m²
500 m²
5 szoba
Idilli családi ház újszerű állapotban a belvárostól 5 percre
Fontos, hogy minden karnyújtásnyira legyen, de mégis szeretne egy nyugodt, csendes helyen élni?
Akkor ez a ház lehet a tökéletes választás!
Megvételre kínálok Győr-Sziget város részben az egyetem- Olimpiai Sportpark- Rába Quelle fürdő háromszögében egy 5 szobás, felújított, újszerű állapotú, kiváló rezsijű családi házat.
A ház remek helyen van, sétatávolságra az egyetem, belváros, mégis egy csendes, nyugodt környezetben fekszik.
Az ingatlan 120 nm-es jelenleg, de akár még tovább is bővíthető.
A ház téglaépítésű, a homlokzaton 10 cm-es grafitos szigetelés került elhelyezésre. A födémen szintén van szigetelés,így a rezsi egészen kiváló. Nemcsak a födém,de a tető is jól szigetelt, a korábbi palatető megmaradt, melyre bitumen zsindely került, majd erre pedig cserepeslemez. A tetőn 4,8 kW-os napelem rendszer lett elhelyezve, ami akár még bővíthető néhány elemmel.
A felújítás során az ablakok cseréje is megtörtént, a műanyag ablakok redőnnyel és szúnyoghálóval vannak ellátva.
A konyhabútor igényes kivitelezés, beépített bútorokkal teszi a mindennapokat kényelmesebbé.
A kaput elektromosan lehet távvezérelni. A kertbe bejutva egy szigetelt garázs is rendelkezésre áll,szintén elektromos kapuval felszerelve.
A házba való bejutás a csodálatos, tágas teraszról lehetséges.
Az ingatlanba belépve egy nagy folyosóra érünk, innen érhető el az amerikai konyhás nappali, illetve 3 hálószoba, egy nagy fürdőszoba és egy vendég toalett is.
Az emeletre egy masszív falépcsőn jutunk fel. Felérve egy nagy hálószoba,egy háztartási helység található, de van mód akár még bővíteni is a tetőteret. Igény esetén egy fenti fürdőszoba vagy konyha is kialakítható.
A meleget kondenzációs kazán biztosítja radiátoros hőleadókkal. Kiegészítésként 3 darab hűtő-fűtő klíma áll rendelkezésre. A melegvizet jelenleg egy villanybojler biztosítja, de a kondenzációs kazán is alkalmas a melegvíz előállítására.
A villamoshálózat erőssége:3*25 A+1*32 A H-tarifás (földkábel bekötéssel).