Eladó ház Győr 92 nm
Eladó ház Győr 92 nm
Eladó ház Győr 92 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9007568
Referenciaszám: HZ087904
Feltöltve: ma

Győr eladó családi ház 3 szobás: 64,9 millió Ft

64,9 millió Ft
705,4 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
92 m²
Alapterület
200 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Eladó családi ház Győr-Újvárosban, könnyen gondozható telekkel Győr-Újváros fejlődő, csendes utcájában eladó egy 92 m²-es családi ház, amely 200 m²-es, könnyen karbantartható telken helyezkedik el. Az ingatlan kellemes, elszeparált környezetben található, ideális választás lehet kisebb családnak, fiatal vagy idősebb párnak, illetve egyedülállóknak is. A ház tisztasági festés után akár azonnal költözhető, jelentősebb felújítást nem igényel. Főbb adatok: Lakóház alapterülete: 92 m² Telek mérete: 200 m² Ingatlan típusa: családi ház Állapot: jó, költözhető Fűtés: gáz-cirkó + klíma A ház helyiségei: nappali 2 hálószoba étkező konyha kamra előszoba fürdőszoba WC terasz További jellemzők: beépített, praktikus konyha világos, tágas étkezőnappali nyári konyha egyedileg épített sütögető könnyen gondozható kert csendes, rendezett környezet A házhoz kapcsolódó nyári konyha kiváló lehetőséget biztosít családi és baráti összejövetelekhez, grillezéshez vagy bográcsozáshoz akár a téli időszakban is. A környéken minden megtalálható, ami a kényelmes mindennapokhoz szükséges, Győr belvárosa rövid idő alatt elérhető. Az ingatlan ideális választás lehet azok számára, akik nyugodt környezetben keresnek jól használható, otthonos családi házat. További információért és megtekintés egyeztetéséhez keressen bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1960
Erkély:
12 m²
Energetikai besorolás: