+12 fotó
Hirdetéskód: 8461779
Frissítve: 14 napja
Hajdúszovát eladó családi ház 3+2 fél szobás: 38,9 millió Ft
38,9 millió Ft
277,9 ezer Ft/m²
140 m²
1020 m²
3+2 fél szoba
Leírás
Debrecentől 19 km-re, Hajdúszováton ELADÓ egy egyedi ízlésvilággal megálmodott, folyamatosan újított, 140 nm-es, nappali + 4 szobás, akár kétgeneráció együttélésére is alkalmas, egyszintes családi ház, dupla garázzsal, 1020 nm-es telken.
Főbb jellemzői:
- 1980-as években, saját részre épített, beton alapra, körbe szigetelt, cseréptetővel fedett
- Helyiségei: előszoba, tágas nappali + hall, 2 nagyobb és 2 kisebb méretű szoba, konyha étkezővel, kádas fürdőszoba + külön wc, valamint zuhanykabinos fürdő wc-vel
- Gázcirkó fűtés / 2 Ariston kazánnal / valamint vegyestüzelésű kazán, radiátorokkal
- Három éve több helyiség új hideg és melegburkolatot kapott, valamint tapétázva lett
- Fa beltéri ajtók és redőnnyel, szúnyoghálóval felszerelt műanyag ablakok
- 2 db új, hűtő-fűtő klíma
- Tetőtér beépíthető
- Dupla garázs és több autó beállására alkalmas terület az udvaron, valamint tárolók, ólak
- Csendes, nyugodt környezetben
- Buszmegállótól 5 perc, a központtól néhány percre, iskola, óvoda, posta, boltok a közelben
- Rendezett tulajdoni viszony
- Tehermentes
Az intenzív színvilág és az elegáns falburkolatok használatának köszönhetően, az ingatlan kifejezetten alkalmas lehet olyan családok részére, akik nem a hagyományos stílust kedvelik. A masszív, folyamatosan újított és karbantartott, tágas terekkel és hangulatos udvarral rendelkező családi ház összeköltözőknek és vállalkozás céljára is megfelelő lehet.
További információért és a személyes megtekintéssel kapcsolatban szívesen fogadom hívását, a hét bármely napján.
Tulajdonságok
Családi ház
1
Jó állapotú
Gázkazán
D
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel