Eladó ház Hajdúszovát 86 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9001974
Frissítve: 1 napja

Hajdúszovát eladó családi ház 2+1 fél szobás: 23 millió Ft

23 millió Ft
267,4 ezer Ft/m²
86 m²
Alapterület
600 m²
Telek
2+1 fél szoba
Szobák száma
Két generációs családi ház folyamatos újítás alatt eladó Nagy telek központ 2 percre Orvosi rendelő boltok patika városháza posta minden 2 percre Csendes környék a telek ha kell két utcára is nyitható . Pince , Padlás hátsó kert . Belterületi ingatlan így hitelezhető is Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Felújítandó
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1970
Energetikai besorolás:
E
Átlagos rezsiköltség:
30 000 Ft/hó
alacsony közös költségbútorozatlancsatornaétkezőgarázsgázjó közlekedésűkábeltévékertklímamelléképületösszkomfortospinceredőnyreluxavilágosvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Sáfár Éva Anikó
+36 20 994 2

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 77 634 Ft
Második évtől
98 982 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Sáfár Éva Anikó
+36 20 994 2

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Sáfár Éva Anikó
+36 20 994 2