Eladó ház Halásztelek, Dunasor  460 nm
Eladó ház Halásztelek, Dunasor  460 nm
Eladó ház Halásztelek, Dunasor  460 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 9000207
Frissítve: 2 napja

Halásztelek eladó családi ház 7 szobás: 169,9 millió Ft

169,9 millió Ft
369,3 ezer Ft/m²
460 m²
Alapterület
1200 m²
Telek
7 szoba
Szobák száma
Halásztelek legkedveltebb részén a Duna közelében összeköltözésre , vállalkozásra is kitűnően alkalmas családi ház. .A felső szinten szobák, a középsőn nagy nappali , konyha ebédlő nagy tereivel alkalmas hogy egy igazán nagy család is kényelmesen összülhessen. Ezen a szinten szobák is segítik az elvonulást, valamint a zárt udvarra néző terasz igazi nyugalom. Az alsó szinten találhatók a kiszolgáló helységek ( mosókonyha , kazánház, garázs , tárolók), valamint itt megtalálható az igazi felüdülést szolgáló szauna, edzőterem. Minden szinten fürdő és wc is található. Házi vízmű teszi igazán alacsonnyá a víz számlát, melyet májustól szeptember végéig napkollektor fűt. A fűtés vegyes tüzelésű kazánnal, valamint gázzal is megoldható. Csendes ,, nyugodt , kellemes hely távol a város zajától, de még is könnyen elérhető a főváros

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
3
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
2009
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
amerikai konyhabeépített konyhabútorbiztonsági ajtórácsbútorozatlanbútorozottcsatornacsendeserkélyétkezőfűtött garázsgarázsgardróbgázgépesítetthőszigeteltinternetipari áramkábeltévékamrakertkocsibeállókonditeremluxusmedencemelléképületmosókonyhaműhelyparkettáspinceredőnyriasztószigetelttelefonteraszvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

MA
Molnár Angéla
+36 30 972 3

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 573 481 Ft
Második évtől
731 172 Ft