+16 fotó
Hirdetéskód: 8940766
Feltöltve: 1 hónapja
Hollád eladó családi ház 2 szobás: 24,9 millió Ft
24,9 millió Ft
401,6 ezer Ft/m²
62 m²
2715 m²
2 szoba
HOLLÁDON KÉT SZOBÁS CSALÁDI HÁZ GAZDASÁGI ÉPÜLETTEL ELADÓ!
HOLLÁDON KÉT SZOBÁS CSALÁDI HÁZ GAZDASÁGI ÉPÜLETTEL ELADÓ!
JELLEMZŐI:
-a lakható állapotú családi ház 62 nm-es, vegyes falazatú épület (a főfal vert vályog, a válaszfalak pedig vályogtégla és tégla)
-kialakítása során 1 előszoba, 2 szoba, 1 konyha, 1 fürdőszoba kapott helyet
-az épület összközműves, a fűtést konvektorok biztosítják, cserépkályha beépítésére lehetőség van
-a házban a víz- és villanyvezetékek cseréje megtörtént, a tető pedig új lécezést kapott
-a lakóház mögött terasz került kialakításra
-parkoláshoz garázs áll rendelkezésre
-a házhoz tartozó telek 2715 nm-es, az udvaron gazdasági épülettel: amelyben jelenleg nyári konyha és tároló került kialakításra
-az udvar szépen karbantartott, gyümölcsfákkal beültetett
-besorolása: kivett művelési ágú lakóház, udvar és gazdasági épület
-IDEÁLIS VÁLASZTÁS MIND ÁLLANDÓ LAKÁSRA, MIND NYARALÓNAK EGYARÁNT
AMENNYIBEN FELKELTETTEM AZ ÉRDEKLŐDÉSÉT, HÍVJON BIZALOMMAL!
Tulajdonságok
Családi ház
1
Átlagos
Gáz (konvektor)
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 661 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
107 158 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel