+17 fotó
Hirdetéskód: 8647500
Referenciaszám: HZ092762
Frissítve: 22 napja
Izsák eladó családi ház 5 szobás: 55 millió Ft
55 millió Ft
447,2 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
123 m²
1226 m²
5 szoba
Leírás
Izsák fő utcáján 2 rendbeli 123 nm családi ház ELADÓ!Ingatlan jellemzői:- 2 szoba, amerikai-konyhás nappali, fürdő+WC, mosókonyha+WC, közlekedő- 1 szoba, nappali, konyha, fürdő, WC3 éve kívül-belül teljesen felújított ingatlant kínálunk:- új gépészet-padlófűtés- új nyílászárók- új burkolatok- új vezetékelés -villany, víz, gáz- beépített szekrények, konyha gépesítve- 10 cm szigetelés, oldalán+födém felett- 2 rendbeli az MVM felé az elszámolás /dupla tarifa használható a kedvezményes gázból/- központi porszívórendszer kiépítve mind a két lakrészben- központi elhelyezkedés- CSOK+ igénybe vehető a vásárláshoz, illetve hitelezhető
BELESZERETŐS! Igény szerint a kisebbik lakrész üzletként is üzemeltethető.Igényesen elkészített felújítás 2 generációra lett kialakítva, de a két lakrész egy ajtó nyitásával egybe nyitható, és akkor egy nagy család részére is használható lesz az ingatlan.Ide már csak költöznie kell és már felújítást a lakóházon már nem kell végeznie. A kertészkedni vágyóknak is van hely, hogy megtermeljék a család részére a friss zöldségeket.A melléképületben: pince és tárolók, átalakítással garázs és tárolók kialakíthatók.Előre egyeztetett időpontban mutatom, kérem keressenek.
Tulajdonságok
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 76 815 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
236 695 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.