Eladó ház Jakabszállás 115 nm
Eladó ház Jakabszállás 115 nm
Eladó ház Jakabszállás 115 nm
+6 fotó
Hirdetéskód: 8997500
Referenciaszám: HZ071925-4948768
Frissítve: 4 napja

Jakabszállás eladó családi ház 3+1 fél szobás: 74,9 millió Ft

74,9 millió Ft
651,3 ezer Ft/m²
115 m²
Alapterület
642 m²
Telek
3+1 fél szoba
Szobák száma
Eladó ÚJ építésű ház Jakabszálláson most csak 74.900.000,- Ft-ért. A hirdetési ár tartalmazza a TELKET és az alaprajzon szereplő 99 m2-es KULCSRAKÉSZ családi házat, PRÉMIUM műszaki tartalommal.A telek jellemzői:– 30% telekhányadra lakóingatlan építhető– 642 m2 (önálló helyrajzi szám)– összközműves telekRövid műszaki tartalmi leírásunk:- teherhordó falazat: Wienerberger Porotherm 30 X-therm tégla- válaszfal: 10 cm es tűzgátló gipszkarton válaszfal- homlokzati hőszigetelés: 15 cm; lábazat szigetelés 10 cm- födém szigetelés: 30-35 cm (fújt Supafil loft)- tetőhéjazat választható: Bramac, Leier vagy Terrán tetőcserép 10 színbenEgyedi igény esetén:- hőszivattyú- mennyezet hűtés, fűtés- medence is választhatóAz ár ezen esetekben változik!!Amennyiben felkeltette érdeklődését, hívjon bátran! Biztosan találunk megoldást, hiszen a házterv paraméterei egyedi igények szerint alakíthatóak!Díjmentes teljeskörű hitel, CSOK plusz, babaváró ügyintézéssel illetve lakás, telek, ház eladással kapcsolatban is tudunk segíteni! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Referencia szám: HZ071925

Tulajdonságok

Típus:
Állapot:
Fűtés:
Építés éve:
2025
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Fekete István
Duna House - Kecskemét, Jókai utca
Az iroda összes hirdetése
+36 76 770 7

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 252 818 Ft