+11 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9002612
Referenciaszám: M327911
Feltöltve: 4 napja
Jászapáti eladó családi ház 1+1 fél szobás: 13,99 millió Ft
13,99 millió Ft
216,2 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
64 m²
972 m²
1+1 fél szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászapáti központi, de csendes részén eladó egy 972 nm-es telken 64,7 nm-es összkomfortos jó állapotú családi ház. Jászapáti, Jászberénytől 20 km-re, Szolnoktól 50 km-re helyezkedik el.
Az ingatlanban 2 szoba, konyha, fürdőszoba és közlekedő került kialakításra. Összkomfortos, vályog falazatú családi ház, melynek fűtéséről gázcirkó, valamint vegyes tüzelésű kazán gondoskodik, továbbá klímaberendezéssel is felszerelt. Az ingatlan az elmúlt évek során folyamatos karbantartáson esett át, ennek köszönhetően jó állapotú. A bejárati ajtó és valamennyi nyílászáró cseréje megtörtént, mindegyik redőnnyel ellátott.
A rendezett udvaron dupla garázs, melléképületek, fúrt kút valamint termő gyümölcsfák is megtalálhatóak.
Azonnal költözhető - befektetésnek is kiváló lehetőség!
Nyugodt környezetben, barátságos szomszédok várják az új lakókat.
A városban óvoda, iskolák, boltok, orvosi rendelő, gyógyszertár, szociális otthon, bank, termálfürdő és sok munkalehetőség található!
Ingatlanirodánk megbízható ügyvédi háttérrel és díjmentes teljeskörű pénzügyi szolgáltatással segíti ügyfelei ingatlan vásárlását.
Amennyiben az ingatlan megvásárlásához hitelre van szüksége, az OTP kedvező konstrukciót tudjuk ajánlani. Az ingatlanra a babaváró hitel - megfelelő személyi feltételek mellett- felvehető!
Keressen bizalommal, tekintsük meg együtt! Az adás-vétel lebonyolításához korrekt ügyvédi közreműködést tudunk ajánlani. Érdeklődés esetén várom hívását!
Tulajdonságok
Családi ház
1
Átlagos
Gázkazán
1965
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 30 513 5