+7 fotó
Hirdetéskód: 9014242
Referenciaszám: HZ061636-5229938
Feltöltve: 5 napja
Káloz eladó családi ház 7 szobás: 35 millió Ft
35 millió Ft
246,5 ezer Ft/m²
142 m²
1424 m²
7 szoba
Eladó ház, Káloz
Fedezze fel Káloz rejtett kincsét!
Fedezze fel az otthoni élményt Káloz szívében, ahol a tágas terek és a modern kényelem találkozik. Ez a lenyűgöző, 142 nm-es, kétszintes családi ház nem csupán épület, hanem családi élet színtere, amely egyaránt kínál menedéket nagy és kiscsaládosok számára.
A 1424 nm-es telken álló otthon nyugalmat áraszt és számtalan lehetőséget kínál. Az udvar nagyrészét térkő borítja, így baráti összejövetelek, grill estek vagy akár medence partik ideális helyszíneként szolgálhat.
Az otthon belső terei átgondoltan kialakítottak. Két nappali, öt tágas szoba, egy hangulatos konyha és egy fürdőszoba várja a lakókat. Az emeleten található erkélyről gyönyörű kilátás nyílik a környékre, a terasz pedig további szabadidős lehetőségeket biztosít.
Az energiahatékony műanyag nyílászárók és a 2019-ben felújított, a külső 10 cm-es homlokzati szigetelt falak gondoskodnak a megfelelő hőmérsékletről télen-nyáron. Az alsó szinten gázkonvektor, a felsőn pedig elektromos fűtés biztosítja a meleget.
Az üzletek, iskolák és más alapvető szolgáltatások karnyújtásnyira vannak. Az elérhetőséget a közeli főútvonalak garantálják, így Székesfehérvár csupán rövid autóútra található.
Engedje meg, hogy ebben az otthonban új életet kezdjen, ahol minden nap egy nyugodt vidéki álom megvalósulása lesz.
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget várom megtisztelő hívását!
Tulajdonságok
Családi ház
Átlagos
Gáz (konvektor)
1970
F
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 22 945 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
150 624 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.