+12 fotó
Hirdetéskód: 8719607
Frissítve: 2 napja
Kaposvár eladó családi ház 4 szobás: 135 millió Ft
135 millió Ft
900 ezer Ft/m²
150 m²
650 m²
4 szoba
Kaposvári családi ház 3 szoba+nappalis eladó
Pacsit Rá ingatlan kínálata :
Kaposvár északnyugati városrészének csendes utcájában eladó egy 150 nm es 3 szobás nappalis 2005 ös építésű családi ház.
Helyiségek:amerikai konyhás nappali
3 szoba
Széles folyosó
Fürdőszoba, toalett
Külön wc, bide
Mosókonyha, gardrob
Garázs.
A házhoz tartozik egy szép nagy terasz.
Telek 650nm.
Kerti tároló, gyümölcsfák találhatóak rajta.
Több autóval kényelmesen be lehet állni az udvarba.
Az ingatlan szigetelt, klímával napelemmel, térfigyelővel felszerelt.
Nyílászárók műanyagok.
Ipari áram van.
Tetőre bramac cserép került fel.
Fűtés gázkazánnal, lapradiátoros kimenetben.
Fűtőcsövek padozat alatt helyezkednek el így a téli időszalban kellemes meleg a járólap.
Klíma 2024 ben került fel,napelem 2020 ban.
A garázsból közvetlen be lehet menni a házba.
Garázsban víz, fűtés kiépítve.
Garázskapú masszív fém, elektromos.
Csak komoly érdeklődők jelentkezését várjuk.
Az ár teljes bútorzattal, gépesítve értendő.
Igény esetén a vevő kérésére koürítjük.
Ez az árat nem folyásolja be.
Tulajdonságok
Családi ház
1
Jó állapotú
Gázkazán
2005
32 m²
Nem adta meg a hirdető
Van
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
Pacsit Rá ingatlan Az iroda összes hirdetése
+36 70 670 7
Hitelkalkulátor
Második évtől
580 978 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.