+17 fotó
Hirdetéskód: 9014601
Referenciaszám: 396004
Feltöltve: ma
Kaposvár eladó családi ház 3+2 fél szobás: 107,9 millió Ft
107,9 millió Ft
634,7 ezer Ft/m²
170 m²
1182 m²
3+2 fél szoba
Eladó családi ház Kaposvár, 170nm, 107.900.000Ft - A lehetőségek ingatlana
Kivételes lehetőségeket rejtő, nagyon jó állapotú, folyamatosan karbantartott ingatlant kínálok megvételre Kaposvár kedvelt kertvárosában Toponáron, amely egyszerre alkalmas akár többgeneráció zavartalan együttélésére, vállalkozás vitelére, apartmanok kialakítására is.
Az 1182 m²-es sík, parkosított telken jelenleg két különálló lakóépület, garázs, tárolók, és egy csarnoképület is található.
A főépület 145 m²-es lakóterületű, amelyhez egy 15–20 m²-es fedett, zárt terasz is kapcsolódik.
Az elrendezése praktikus: a földszinten nappali, 2 szoba (melyből az egyik irodaként funkcionál jelenleg), konyha-étkező, mellékhelyiség és egy kamra is található.
Az emeleten pedig 3 szoba, 2 gardróbhelyiség (mosókonyhával) és fürdőszoba kapott teret.
A házban igény és elképzelés szerint akár további külön lakrész vagy apartman is kialakítható.
A kisebb 25 m²-es különálló kis házban a lakótéren túl fürdőszoba is teret kapott, és saját fedett terasszal is rendelkezik, így tökéletes lehet vendégháznak, fiatal felnőtt gyermeknek, nagyszülőnek, irodának vagy akár bérbeadásra is.
A tágas és szépen parkosított udvaron található egy kb. 130 m²-es csarnoképület, amely kiválóan hasznosítható vállalkozási célra, raktározásra, műhelynek, szolgáltató tevékenységhez vagy egyéb üzleti elképzeléshez.
Emellett garázsok és tárolók is rendelkezésre állnak.
A száraz, stabil, jól megépített ingatlan folyamatosan karbantartott, újított, így műszaki állapota kiváló.
Az ingatlan teljes körű felújítása érintette a vezetékek, nyílászárók, burkolatokat és fürdőszoba cseréjét is.