+17 fotó
Hirdetéskód: 8218011
Referenciaszám: HZ010473
Frissítve: 2 napja
Kecskemét eladó családi ház 5 szobás: 69,9 millió Ft
69,9 millió Ft
794,3 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
88 m²
98 m²
5 szoba
Leírás
Eladó Kecskemét Belvárosában 3 szintes, pincés, nappali+3 szobás, 88nm-es családiház.Jellemzői:- központi gáz cirkó fűtésrendszer- műanyag nyílászárók, redőnyökkel- mindkét szinten fürdő és wc- erkély a felső szinten- csendes belvárosi elhelyezkedés a piac mellettA pince 40 nm, betonos padlóval és tárolásra remekül alkalmas.Érdemes megtekinteni ezt a remek elhelyezkedésű ingatlant!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Tulajdonságok
Családi ház
Gázkazán
1995
2 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 76 815 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
300 818 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 76 815 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 76 815 0