+7 fotó
Hirdetéskód: 8579117
Frissítve: 2 hónapja
Kecskemét eladó családi ház 1 szobás: 19,9 millió Ft
19,9 millió Ft
368,5 ezer Ft/m²
54 m²
600 m²
1 szoba
Lakható családi ház Kecskeméten!
Lakható családi ház Kecskeméten
Jellemzők:
-54nm épület
-600nm telek
-lakható állapot
-villany, városi víz, csatorna
-gáz a telek előtt
-vályog falazat
-kályhás fűtés
-villanybojler
-gyors birtokba adás
-buszmegálló, boltok, intézményke mind a közelben elérhetőek
-Kecskemét-Hetényegyháza aszfaltos utcáján található
-ólak melléképület
Irányár: 19,9 M ft.
Érdeklődni hétfőtől szombatig!
06-20/212-4883
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújítandó
Kandalló
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
ÁI
Ábrók István Az iroda összes hirdetése
+36 20 212 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
85 641 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
ÁI
Ábrók István Az iroda összes hirdetése
+36 20 212 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
ÁI
Ábrók István Az iroda összes hirdetése
+36 20 212 4