+10 fotó
Hirdetéskód: 8781658
Referenciaszám: 144004343-5081545
Frissítve: ma
Kecskemét eladó családi ház 3 szobás: 108 millió Ft
108 millió Ft
490,9 ezer Ft/m²
220 m²
268 m²
3 szoba
Eladó ház Kecskemét
Kecskemét Vacsiköz kedvelt utcájában, a városhoz közel, háromszintes, 220 nm-es, nappali + 2 szobás + családi ház ELADÓ! Főbb jellemzői: -Földszint: nappali + konyha + étkező + kamra + fürdő + külön wc + közlekedő -Emelet: 2 szoba + társalgó + loggia + kádas fürdőszoba wc-vel -Pince: 2 autó beállására alkalmas garázs + egy háztartási helyiség, mely raktározásra, de akár edzőteremnek, szaunának, mosókonyhának is alkalmas -Fűtési mód: gáz cirkó -Zsalugáteres fa nyílászárók Az egész ház rendkívül jó elosztású, tágas terekkel, jól kialakított helyiségekkel rendelkezik, így gyermekes családoknak is ajánlom. Az ingatlan alkalmas vállalkozásnak, telephelynek és raktározásra is. Hívjon bizalommal, mutatom!
108000000 Ft
Hívjon bizalommal!
Referencia szám: 144004343-ZE
Tulajdonságok
Családi ház
Jó állapotú
Egyéb
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 959 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
464 783 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 959 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 30 959 1