+17 fotó
Hirdetéskód: 8875495
Referenciaszám: HZ051189-5139601
Frissítve: 5 napja
Kecskemét eladó családi ház 4 szobás: 69,99 millió Ft
69,99 millió Ft
559,9 ezer Ft/m²
125 m²
876 m²
4 szoba
Eladó ház, Kecskemét
Eladó
Kecskemét–Hetényegyházán egy jó állapotú,
125 nm-es, kétgenerációs családi ház 876 nm-es, összközműves, teljesen körbekerített telken.
A két külön bejáratú lakóegység 74 és 51 nm, így ideális összeköltözőknek vagy befektetésnek is. Az ingatlanhoz tartozik egy 50 nm-es fedett terasz, amely akár két autó parkolására is alkalmas.
A ház jelentős felújításokon esett át (2020–2023):
alapozás javítása, vízszigetelés
15 cm homlokzati és 30 cm padlásszigetelés
villany- és vízhálózat csere, 3×32 A
3 rétegű műanyag nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval
egyik lakóegység új burkolatokat kapott
Fűtése cirkó gázkazán radiátorokkal, de vegyes tüzelésű kazán is használható. A második lakrész 2023-ban került újjáépítésre.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Érdeklődni:
Mestyán Erik
+36 20 271 5868
mestyan.erik@dh.hu
Tulajdonságok
Családi ház
Jó állapotú
Gázkazán
1970
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 76 998 8
Hitelkalkulátor
Második évtől
301 205 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.