+3 fotó
Hirdetéskód: 9008865
Referenciaszám: U0043902-5226397
Feltöltve: ma
Kerepes eladó családi ház 5 szobás: 58,3 millió Ft
58,3 millió Ft
511,4 ezer Ft/m²
114 m²
831 m²
5 szoba
Eladó ház Kerepes
Kerepesen, az épülő Panoráma Lakóparkban eladó két, szerkezetkész állapotban levő családi ház. A határoló falak, és a tetőszerkezet kész van, a belső válaszfalak elhelyezése az új tulajdonosra vár. A határoló falak 15 cm-es hőszigetelő rendszer szerint készültek.
A “B” jelű ház 114 nm-en 6 szobás épület.
Az épület megközelítése jelenleg földúton lehetséges, de a lakópark közeli befejezése után minden igényt kielégítően készül el.
Referencia szám: U0043902
Tulajdonságok
Családi ház
Új építésű
Nincs fűtés
2023
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Hitelkalkulátor
Második évtől
250 897 Ft A 13. hónaptól
7,99% 8,49%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 70 465 6