+3 fotó
Zenga
Premier
Hirdetéskód: 9010548
Referenciaszám: HZ093892
Feltöltve: ma
Kiskunhalas eladó családi ház 2 szobás: 22,99 millió Ft
22,99 millió Ft
287,4 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
80 m²
446 m²
2 szoba

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Leírás
Eladó Kiskunhalason egy 80 nm családiház!
A házban 2 szoba, fürdőszoba, konyha-étkező található és egy nagy beépített előtér! 2020-ban felújítást végeztek ingatlanban, ahol konvektoros fűtés lett szerelve !
Fa nyílászárók találhatók a házban, a tetőszerkezet is rendben van!
Az ingatlan szép házak közözz található, nem messze a központól!
Tulajdonságok
Családi ház
Gáz (konvektor)
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 78 815 0
Hitelkalkulátor
Második évtől
98 938 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 78 815 0
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 78 815 0