+17 fotó
Hirdetéskód: 9001055
Referenciaszám: HZ038146-5221723
Feltöltve: 5 napja
Kiskunlacháza eladó családi ház 3 szobás: 43,5 millió Ft
43,5 millió Ft
395,5 ezer Ft/m²
110 m²
699 m²
3 szoba
Eladó ház, Kiskunlacháza
Eladó Kiskunlacházán egy hangulatos, kétgenerációs vegyes ( vályog+ tégla ) falazatú parasztház!
Csendes,kedves kerttel.
Ideális két lakás kialakítására.
A nagyobbik rész 70 nm-es, kettő szoba, konyha-ebédlő, fürdőszoba, azonnal költözhető. A kisebbik rész 40 nm-es egy szoba konyha fürdőszoba, saját igény szerint alakítható. A fűtést vegyes tüzelésű kazán biztosítja, ami praktikusan külön mellékhelyiségben helyezkedik el az udvaron.
Az ingatlan felújításra szorul, de a ház remek elhelyezkedésű, családi otthonnak tökéletes a nyugodt, barátságos környezet miatt, ahol a kis kert is kellemes pihenést nyújt.
Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget!
Érd: Tálas-Kruchió Dorina email: kruchio.dorina@dh.hu tel.: +36/20-992-4118
Referencia szám: HZ038146-ZE
Tulajdonságok
Családi ház
Jó állapotú
Egyéb kazán
1965
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 20 992 4
Hitelkalkulátor
Második évtől
187 204 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 20 992 4
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

+36 20 992 4
Hasonló eladó ingatlanok Kiskunlacházán
Frissítve: 1 napja
14
44,9 millió Ft 1,15 millió Ft/m²
Eladó ikerház, Kiskunlacháza
Frissítve: 9 napja
17
45,9 millió Ft 294,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kiskunlacháza
Frissítve: 5 napja
20
43,5 millió Ft 395,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kiskunlacháza

Fedezd fel a
hasonló házakat!Még további házak Pest megyében 43,5 M Ft körüli értékben
Tovább a hirdetésekhez Feltöltve: 26 napja
20
43,5 millió Ft 395,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kiskunlacháza

Frissítve: 1 napja
20
43,5 millió Ft 395,5 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Kiskunlacháza

Frissítve: 2 hónapja
20
44,9 millió Ft 195,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Nagykőrös