+17 fotó
Hirdetéskód: 8916964
Referenciaszám: 350457
Frissítve: ma
Komló eladó családi ház 4 szobás: 24,9 millió Ft
24,9 millió Ft
270,7 ezer Ft/m²
92 m²
3565 m²
4 szoba
Eladó Ház, Komló 24.900.000 Ft
Nagy telekkel rendelkező családi ház eladó Komló – Mecsekjánosiban!
Eladásra kínálunk Komló Mecsekjánosi városrészében, a Fő utcában egy 92 nm-es családi házat, amely egy 3565 nm-es telken helyezkedik el.
Az ingatlan szerkezetileg jó állapotú, azonban felújítandó, így új tulajdonosa saját ízlésének megfelelően alakíthatja ki.
Helyiségek:
előszoba
4 szoba
konyha
fürdőszoba (kád és zuhanyzó is található)
A házban műanyag nyílászárók találhatók, valamint a radiátoros fűtésrendszer újszerű állapotú.
A fűtés korábban vegyes tüzelésű kazánnal volt megoldva, de a gáz is be van vezetve, valamint cserépkályha is található az ingatlanban.
Az udvaron több melléképület is rendelkezésre áll:
2 garázs
1 nagy tároló
1 melléképület
1 romosabb melléképület
A 3565 nm-es telek kiváló lehetőség gazdálkodásra, állattartásra, kertészkedésre vagy akár további fejlesztésekre.
Ár: 24 900 000 Ft
Hitelre van szüksége? Hitel szakértőnk díjmentesen segít a teljes ügyintézésben!
Érdeklődni: +36 20 292 5247
Tulajdonságok
Családi ház
Átlagos
Gázkazán
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
SH
Sweet Home Ingatlaniroda Az iroda összes hirdetése
+36 20 292 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
107 158 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.