Eladó ház Komárom 46 nm
Eladó ház Komárom 46 nm
Eladó ház Komárom 46 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 9014464
Referenciaszám: HZ055099-5229548
Feltöltve: ma

Komárom eladó családi ház 4 szobás: 9 millió Ft

9 millió Ft
195,7 ezer Ft/m²
46 m²
Alapterület
3849 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Eladó külterületi telek felújítandó épülettel Komárom – Koppánymonostor Komárom Koppánymonostor külterületi részén kínálunk megvételre egy 3.849 m²-es, szántó besorolású ingatlant, amely nyugodt, természetközeli környezetben, teljesen elszeparáltan helyezkedik el. A telken egy 46 m²-es, kétszintes, téglából épült épület található, amely jelenleg lakhatásra nem alkalmas, felújítást igényel. Szerkezetileg azonban felújításra, átalakításra alkalmas lehet. Közművek: – Villany: kiépítése lehetséges – Víz, csatorna, gáz: nem elérhető Az ingatlan különlegessége a zavartalan, csendes környezet és a szép panoráma, közvetlen szomszédok nélkül, így teljes nyugalmat biztosít. Kiváló választás lehet mezőgazdasági hasznosításra, hobbi célra, hétvégi pihenésre vagy természetközeli elvonulásra vágyók számára. További információért és megtekintésért keressen bizalommal! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. 9000000 Ft

Építés éve:
1950
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Ganyecz Szilvia Mónika
Duna House - Nyergesújfalu
Az iroda összes hirdetése
+36 33 333 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 30 379 Ft
Második évtől
38 732 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,8%
Saját adatokkal kalkulálok