Eladó ház Körösladány, Tüköry Lajos utca 6 85 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9013841
Frissítve: ma

Körösladány eladó családi ház 3 szobás: 21,5 millió Ft

21,5 millió Ft
252,9 ezer Ft/m²
85 m²
Alapterület
861 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Eladásra kínáljuk Körösladány központjában lévő családi házunkat. Az ingatlan 85 nm2 hasznos alapterületű, melynek helyiségei a mellékelt rajzon láthatók (kamra, konyha, 2 db utcára néző szoba, 1 db különbejáratú nagyszoba, közlekedő, fürdőszoba, kazánház). Ezen kívül tartozik még hozzá egy üveges fedett terasz is. 2022-ben teljeskörű fűtésrendszer csere történt. A ház melegét kombi gázkazán biztosítja, de lehetőség van kandallóval is fűteni. Akár ráköthető vegyestüzelésű kazán is. A házban új vízvezeték rendszer került kiépítésre. A rendszer bojlerrel is bővíthető. A villanyhálózat teljes felújítása szintén megtörtént. Mindezeknek köszönhetően a ház kedvező rezsijű. Az otthon biztonságát komplett kamerarendszer védi. A tetőtér beépíthető, további lehetőséget nyújt. Közintézmények, buszmegállók, boltok mind pár perc sétára találhatók. Falusi CSOK igénybevehető! Irányár: 21,5 M

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Nincs
bútorozottcsatornacsendesétkezőgázkamrakandallókertkocsibeállómelléképületösszkomfortosredőnyriasztóteraszvillanyvíz

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

TE
Teleki Enikő
+36 30 648 8

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 72 571 Ft
Második évtől
92 526 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.