Eladó ház Letenye 140 nm
Eladó ház Letenye 140 nm
Eladó ház Letenye 140 nm
+14 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9007627
Referenciaszám: HZ038734
Feltöltve: ma

Letenye eladó családi ház 7 szobás: 32 millió Ft

32 millió Ft
228,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
140 m²
Alapterület
871 m²
Telek
7 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Amennyiben Zala megyében a horvát-szlovén és osztrák határ közelében  annak könnyen megközelíthető közelségében keres magának egy 140 m2 alapterületű családi házat Letenyén, annak családias övezetében, amely  vendéglátó egységnek is átalakítható akkor itt az alkalom. Eladásra kínáljuk ezen ingatlant, tetőtér beépítéssel, amely  házközponti fűtéssel rendelkezik, ami kényelmes és hatékony megoldást kínál a hidegebb hónapokra. Letenye, mint település, csendes és barátságos környezetet biztosít, miközben kiváló közlekedési kapcsolatokkal rendelkezik, így a nagyobb városok is könnyen megközelíthetők. Az ingatlan az 1980-as években épült, és azóta is megőrizte tégla szerkezetének időtállóságát, stabilitását. A ház világos és napfényes, amely minden napszakban kellemes atmoszférát biztosít lakóinak. Az utcára néző lakás környezete nyugodt, ideális azok számára, akik a városi zajoktól távol szeretnének élni, ugyanakkor minden fontos szolgáltatást könnyen elérhetnek. A település az M7 autópályán és 7-es főútvonalon könnyen megközelíthető, a település infrastruktúrája az ottani letelepedéshez kiváló. (iskola, óvoda,  bölcsöde, termál strand, uszoda kereskedelmi, vendéglátóipari létesitvények , és munkalehetőség. stb.