Eladó ház Lippó 115 nm
Eladó ház Lippó 115 nm
Eladó ház Lippó 115 nm
+17 fotó
Hirdetéskód: 8996270
Referenciaszám: HZ061506-5218149
Frissítve: 5 napja

Lippó eladó családi ház 4+1 fél szobás: 34,9 millió Ft

34,9 millió Ft
303,5 ezer Ft/m²
115 m²
Alapterület
3175 m²
Telek
4+1 fél szoba
Szobák száma
Eladó családi ház Lippón – nagy telekkel, nyugodt környezetben! Eladásra kínálunk Lippón egy 115 m²-es, kétszintes családi házat, amely ideális választás lehet mindazok számára, akik csendes, vidéki környezetben szeretnének élni. Az ingatlan elrendezése praktikus és tágas: 4 szoba konyha és étkező fürdőszoba és külön WC előtér A házhoz egy nagy terasz tartozik, amely kiváló helyszín családi és baráti összejövetelekhez. Főbb jellemzők: 115 m² lakótér 3175 m²-es telek tégla építés vegyes tüzelésű kazán melléképületek kerti kemence gondozható, tágas kert Igény esetén a telek tovább bővíthető, mivel további terület vásárlására is van lehetőség. Környék: Lippó egy nyugodt, barátságos település Baranya megye déli részén. A közelben található Mohács, amely mindössze rövid autóútra van, és ahol minden fontos szolgáltatás elérhető (üzletek, iskola, egészségügyi ellátás). A régió kiváló választás természetkedvelőknek és a vidéki élet nyugalmát keresőknek. Megtekintésért hívjon bizalommal akár hétvégén is! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Építés éve:
1989
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kovácsné Studinger Mónika
Duna House - Pécs, Kincses út
Az iroda összes hirdetése
+36 72 999 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 117 802 Ft