+17 fotó
Hirdetéskód: 8554916
Referenciaszám: HZ098886-4947591
Frissítve: 1 hónapja
Lispeszentadorján eladó családi ház 6 szobás: 52,06 millió Ft
Figyelem! Az eladó euróban kívánja értékesíteni vagy kiadni az ingatlant. Ezért az általa megadott árat 359 Ft/EUR árfolyamon váltottuk át. Az ingatlan tényleges vételára a forintban bemutatott hirdetési ártól az aktuális árfolyam következtében eltérhet. A forintban megadott összeg tájékoztató jellegű.
52,06 millió Ft
260,3 ezer Ft/m²
145 000 Euro
725 Euro/m²
200 m²
1496 m²
6 szoba
Eladó ház, Lispeszentadorján
Eladó Lispeszentadorján település egy csendes mellékutcájában ez a két szintes, 200nm-es felújított családi ház.
Az ingatlan 1496nm-es sík, telken helyezkedik el.
A ház építése a 80-as évekre tehető. 2002-ben felújították, 2004-ben a tetőtér beépítésre került, 2022-ben pedig teljesen megújult.
Napjainkra teljeskörűen felújított, tágas, minden igényt kielégítő ingatlanná vált.
Helyiségek a földszinten: autentikus jellegű előszoba (mozaiklapokkal burkolva), egy nappali és két hálószoba, 1 zuhanyos fürdőszoba toalettel, egy nagy étkezős konyha, szervízhelyiség és egy folyósó.
Emeleti szinten: 2 tetőtéri hálószoba és egy nagyobb, dél-keleti fekvésű hálószoba, 2 fürdőszoba (az egyik zuhanyzós, a másik fürdőkádas), közlekedő.
A ház színfoltja és egyben baráti összejövetelek helyszíne a 25nm-es fa fedett terasz. A ház mögött egy szintén fedett rész található, ami akár autóbeállóként is funkcionálhat., hátrébb szerszámtároló került elhelyezésre.
Felújítások.: vízszintes vízszigetelés,10cm-es külső hőszigetelés, elektromos rendszer cseréje, vízvezeték cseréje, burkolatok, szerelvények felújítása, fűtéskorszerűsítés, nyílászárók cseréje.
A gázcirkó fűtés mellett még egy pelletfűtésű kazán is megtalálható.
A konyhába pedig egy modern konyhabútor került beépítésre.
Az ingatlan igény esetén TELJES BERENDEZÉSSEL kerül birtokbaadásra.
Ha szeretne egy olyan házat, ahova csak be kell költözni, akkor most megtalálta!Igényesség és elegancia felsőfokon!
A településről röviden:Lispeszentadorján Dél-Zalában, Nagykanizsától északnyugatra mintegy 30, Lentitől délkeletre 20, Letenyétől pedig 15 kilométerre északra fekszik az Egerszeg-Letenyei dombság lankáinak ölelésében, a Szentadorjáni patak forrásánál. Teljes népesség 233 fő.