Eladó ház Lőrinci, Selyp, Aradi 52. 150 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 9003697
Frissítve: 3 napja

Lőrinci eladó családi ház 4 szobás: 48 millió Ft

48 millió Ft
320 ezer Ft/m²
150 m²
Alapterület
2018 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Akár két generáció számára is alkalmas, ő ellátó gazdálkodás is megoldható. Kiegészítő fűtés cserépkályha 2 db garázs Nyári konyha Gazdasági épületek Pince-padlás Pár 100 méteren belül elérhető: Ált Iskola Közép Iskola Óvoda Posta ABC Coop, üzletek, Trafik Orvosi rendelő Busz-vasút Bp 70 km 21/M3 Hatvan 10 km Gyöngyös 25 km

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Jó állapotú
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1960
Terasz:
10 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Napelem:
Nincs
Átlagos rezsiköltség:
25 000 Ft/hó
belsőkertbútorozottcsatornacsendesduplakomfortosétkezőgarázsgázgépesítettjó beosztásújó közlekedésűkábeltévékamrakertkertkapcsolatosklímamelléképületösszkomfortospanorámaparabolaantennaparkettáspinceredőnytelefonteraszvilágosvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

NA
Nagy Attila
+36 70 339 4

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 162 019 Ft
Második évtől
206 570 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,6%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.