Eladó ház Madaras 203 nm
Eladó ház Madaras 203 nm
Eladó ház Madaras 203 nm
+16 fotó
Hirdetéskód: 8683064
Referenciaszám: HZ049836-5021853
Frissítve: 5 napja

Madaras eladó családi ház 4 szobás: 18,9 millió Ft

18,9 millió Ft
93,1 ezer Ft/m²
203 m²
Alapterület
394 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Bács Kiskun vármegyében Madarason eladásra kínálok egy tégla építésű szerkezet kész, két lakásos családi házat. A két lakás együtt 203 m2.Az ingatlan 394 m2es telken helyezkedik el. A főfalak kerámia téglából vannak, a födém E gerendás kerámia bélés elemekkel épült. A tetőfedés Bramac cserép. A második lakás szinteltolással épült, magasföldszinti. Falszigetelés is elkészült.A helységek igény szerint alakíthatóak, de rendelkezésre állnak az eredeti tervek is.A gázcsonk a telekhatárnál, a vízhálózat a telken belül található.Az ingatlan csendes utcában helyezkedik el, ahonnan pár perc sétával elérhető a faluközpont, ahol megtalálható bölcsőde, óvoda, általános iskola, boltok, orvosi rendelő, gyógyszertár, posta. Amennyiben az ingatlan megvásárlásához el szeretné adni a jelenleg meglévő ingatlanát, ennek lebonyolításában is állunk rendelkezésére.Vevő ügyfeleinket díjmentes hitel tanácsadással és teljes körű ügyintézéssel segítjük az ingatlan megvásárlásában. Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Építés éve:
1991
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Nyúlné Mariann
Duna House - Baja
Az iroda összes hirdetése
+36 79 998 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 63 795 Ft
Második évtől
81 337 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix