+11 fotó
Hirdetéskód: 8873538
Referenciaszám: HZ055135-5138364
Frissítve: 5 napja
Madaras eladó családi ház 4 szobás: 9 millió Ft
9 millió Ft
98,9 ezer Ft/m²
91 m²
1416 m²
4 szoba
Eladó ház, Madaras
Bács-Kiskun Vármegyében Madarason családi ház eladó.Az 1980-as években épült 91nm-es tégla falazatú ingatlan 1416 nm-es telken található. Az ingatlanban található nappali, három külön bejáratú szoba, közlekedő, konyha, spájz, fürdőszoba + WC, valamint a tetőtér is beépíthető. A fűtésről kályha gondoskodik. A családi ház parkettás és járólapos burkolattal van ellátva. Nyílászárói fából készültek és redőnnyel védettek.Az tágas udvaron több melléképület is található: nyári konyha, több kamra és tároló helyiség. Vannak ólak is, amelyek állattartásra is alkalmasak. A hátsó kertben növénytermesztés is lehetséges.Madarason bölcsőde, óvoda, iskola, házi orvosi rendelő, gyógyszertár, kettő idősek otthona, posta, boltok, megtalálhatók. Távolsági buszközlekedés van Bácsalmás és Baja irányába is. Amennyiben az ingatlan megvásárlásához el szeretné adni a jelenleg meglévő ingatlanát, ennek lebonyolításában is állunk rendelkezésére.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Tulajdonságok
Családi ház
Átlagos
Egyéb
1980
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
+36 79 998 5
Hitelkalkulátor
Második évtől
38 732 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.