+16 fotó
Hirdetéskód: 9004064
Referenciaszám: 395802
Feltöltve: 2 napja
Madaras eladó családi ház 3 szobás: 9,5 millió Ft
9,5 millió Ft
95 ezer Ft/m²
100 m²
788 m²
3 szoba
Eladó családi ház Madaras, 100nm, 9.500.000Ft - Zombori utca
Eladó tágas családi ház csendes környezetben Madarason.
Bács-Kiskun vármegyében, Madaras nyugodt részén kínálunk megvételre egy 1976-ban épült, stabil szerkezetű téglaépítésű családi házat, amely kiváló lehetőséget biztosít nagyobb családok, vidéki életet kedvelők vagy gazdálkodásban gondolkodók számára egyaránt.
A több mint 100 m²-es lakóingatlan jelenlegi kialakítása praktikus és jól élhető: három különálló szoba, előszoba, közlekedő, konyha-étkező, spájz, valamint fürdőszoba és külön WC szolgálja a mindennapi kényelmet.
Az otthon fűtéséről gázkonvektorok gondoskodnak, emellett fa tüzelésű fűtési lehetőség is rendelkezésre áll, így több alternatíva biztosított a gazdaságos fenntartás érdekében. A melegvíz ellátást villanybojler, valamint vízátfolyós melegítők biztosítják.
Az ingatlan fa nyílászárókkal rendelkezik, közműellátása teljes körű: víz, villany és gáz bekötve, továbbá a csatornahálózatra is csatlakoztatva van. Az elektromos hálózat 16 amperes teljesítménnyel működik.
A 788 m²-es telekterület ideális választás lehet állattartásra, kertészkedésre vagy akár további gazdasági célú hasznosításra is. A telken melléképület is található, amely tovább növeli az ingatlan praktikumát.
A ház bútorozott állapotban kerül értékesítésre, így akár azonnal birtokba vehető és használható.
Belmagasság: 2,68 m
Irányár: 9,5 millió Ft
Amennyiben egy jó adottságokkal rendelkező, vidéki családi házat keres kedvező áron, ez az ingatlan remek lehetőség lehet Ön számára.