Eladó ház Maglód 66 nm
Eladó ház Maglód 66 nm
Eladó ház Maglód 66 nm
+15 fotó
Hirdetéskód: 8984215
Referenciaszám: HZ010735-5209152
Frissítve: ma

Maglód eladó családi ház 4 szobás: 65 millió Ft

65 millió Ft
984,8 ezer Ft/m²
66 m²
Alapterület
720 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Eladó családi ház Maglód központjához közel – kiváló elhelyezkedéssel! Maglód egyik csendes, aszfaltozott utcájában eladó egy gondozott családi ház. Főbb adatok ️ 66 nm lakótér ️ Nappali + 2,5 szoba ️ 720 nm gondozott telek ️ 1967-ben épült, vegyes falazat ️ Jó állapot, folyamatosan karbantartott, részben felújított Műszaki jellemzők ️ Minden közmű bevezetve ️ Fűtés: gázkonvektor ️ Pince és műhely az épület végében ️ Aszfaltozott utca Telek és udvar ️ Parkosított, gondozott kert ️ Locsolás ásott kútról ️ Nyugodt, csendes környezet ️ Garázs / kocsibeálló kialakítható (nagykapuval) Infrastruktúra ️ Buszmegálló a közelben (Monor – Örs vezér tér járat) ️ Vasútállomás: Keleti pályaudvar kb. 25–30 perc ️ Iskola, óvoda, posta ️ Orvosi rendelő, gyógyszertár ️ Bevásárlási lehetőségek Egyéb információ ️ 1/1 tulajdon ️ Tehermentes ingatlan Fontos: nem hitelezhető Összegzés ️ Jó elhelyezkedés ️ Nagy telek ️ Csendes környezet ️ Kiváló budapesti közlekedés Ideális választás, ha nyugodt otthont keresel jó infrastruktúrával és gyors fővárosi kapcsolattal. Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, várom megtisztelő hívását! Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Érd: Csernus Andrea +36 30 844 9553; csernus.andrea1@dh.hu Referencia szám: HZ010735

Építés éve:
1967
Energetikai besorolás: