Eladó ház Márianosztra 75 nm
Eladó ház Márianosztra 75 nm
Eladó ház Márianosztra 75 nm
+14 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 8995479
Referenciaszám: HZ070867
Frissítve: 8 napja

Márianosztra eladó családi ház 4 szobás: 38 millió Ft

38 millió Ft
506,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
75 m²
Alapterület
430 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
Panorámás ingatlan a festői szépségű Márianosztrán! A telken talákható egy nagyobb vegyes falazatú ház, illetve egy tégla építésű kisebb ház, fürdőszobával. A főépületben egy nappali és 2 hálószoba, 1 félszoba(jelenleg gardrób) valamint egy konyha és fürdőszoba található. Lakható állapotú, jelenleg kályhával és elektromos fűtéssel fűthető, de lehetőség van gázpalackos konvektor használatára is, vagy az utcából bevezethető a gáz. A nyílászárók cserélve lettek az elmúlt években. A tető felújításra szorul mindkét épületen. A településen bölcsöde és óvoda, étterem, bisztró, posta, élelmiszerbolt található, a gyerekeket busszal szíllítják a szobi iskolába.  Busszal 10 perc alatt elérhető Szob városa, onnan vonattal kevesebb, mint egy óra alatt erérhetjük a Fővárost, Budapestet. Vác városa pedig csupán 30 percre van autóval és tömegközlekedéssel egyaránt. A község bővelkedik látványosságokban és túraútvonalakban is.  Keressen bizalommal! Szívesen segítek hitelügyintézéssel, vagy akár energetikai tanísítványokkal kapcsolatban is!