Ugrás a tartalomra
logo
Ingatlan keresés
Lakóparkok
Magazin
Hirdetésfeladás
  • Márianosztrai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Márianosztrai ingatlanok eladó vagy kiadó hirdetései

Eladó házak Márianosztra

Frissítve: ma
Eladó ház Márianosztra 62 nm
20
45 millió Ft 725,8 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Márianosztra
Ingatlan iroda logó
62 m² terület
1400 m² telek
3 szoba

Frissítve: ma
Eladó ház Márianosztra 75 nm
17
38 millió Ft 506,7 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Márianosztra
Ingatlan iroda logó
75 m² terület
430 m² telek
4 szoba

Feltöltve: 1 hónapja
Eladó ház Márianosztra 120 nm
1
27 millió Ft 225 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Márianosztra
120 m² terület
947 m² telek
3 szoba

Frissítve: 1 hónapja
Eladó ház Márianosztra 114 nm
20
30 millió Ft 263,2 ezer Ft/m²
Eladó családi ház, Márianosztra
Ingatlan iroda logó
114 m² terület
467 m² telek
4 szoba

Összes eladó ház hirdetés

Eladó kereskedelmi és ipari ingatlanok

Frissítve: 10 napja
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan Márianosztra 198 nm
K
20
85 millió Ft 429,3 ezer Ft/m²
Eladó kereskedelmi és ipari ingatlan, Márianosztra
Ingatlan iroda logó
198 m² terület
1541 m² telek
4 szoba

Összes eladó kereskedelmi és ipari ingatlan hirdetés

logo
Eladó házak Eladó lakások Kiadó házak Kiadó lakások Ingatlan keresés Lakóparkok Magazin Finanszírozás Ügyvédkereső Facebook-hirdetés ingatlanközvetítőknek Telex megjelenés ingatlanközvetítőknek Kiemelési csomagok magánhirdetőknek OTP Otthon márkaváltás Kapcsolat
Adatkezelési tájékoztató Általános szerződési feltételek Impresszum és jogi dokumentumok Partneri ajánlatok
© Copyright 2026 - OTP Otthonmegoldások Kft.