Hirdetéskód: 8889923
Feltöltve: 3 hónapja
Mezőkovácsháza eladó családi ház 3 szobás: 17,9 millió Ft
17,9 millió Ft
175,5 ezer Ft/m²
102 m²
1100 m²
3 szoba
Eladó 3 szobás családi ház
Tulajdonostól eladó Mezőkovácsházán 3 szobás 102 nm családi ház 1100 nm- es telekkel!!!
Ára 17 900 000 Ft
Békés vármegyében, Mezőkovácsházán, nagyon csendes, aszfaltozott utcában megvételre kínálok egy 102 m2 alapterületű, 3 szobás vályog-tégla falazatú, 2025-ben több felújításon átesett családi házat. Felujított villamoshálózat ipari árammal ( 3 fázis), fürdőszobában sarok kád és zuhanyzó is megtalálható, nagy konyha kb 20 nm, elsó szoba teljesen felújitva,másik kettőben laminált parkettázni kell és 1 ablakot cserélni.
A fűtést 4 db gázkonvektor biztosítja
A meleg vizet Hajdu 120 L bojler
A hűtést pedig 3.5 Kw-os hűtő-fűtő kríma
A tető jó állapotú,nem ázik,kb 20 éve volt felújítva
Az ingatlan összközműves, per,- teher-, és igénymentes, 1/ 1 tulajdonú
Érdeklődni nálam,privát üzenetben
Tulajdonságok
Családi ház
1
Jó állapotú
Gáz (konvektor)
F
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
IL
Imre László
+36 20 611 9
Hitelkalkulátor
Második évtől
77 033 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
IL
Imre László
+36 20 611 9
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
IL
Imre László