Eladó ház Mezőtúr, Törő Pál utca 27. 58 nm
Eladó ház Mezőtúr, Törő Pál utca 27. 58 nm
Eladó ház Mezőtúr, Törő Pál utca 27. 58 nm
+2 fotó
Új ajánlat
Hirdetéskód: 9001999
Referenciaszám: 003549
Feltöltve: 5 napja

Mezőtúr eladó családi ház 2 szobás: 500 ezer Ft

500 ezer Ft
8,6 ezer Ft/m²
58 m²
Alapterület
508 m²
Telek
2 szoba
Szobák száma
Hivatkozási szám: 003549 Felújítandó állapotú ház Tulajdoni hányad: 1/1 TEHERMENTES, nem lakott ingatlan, nem áll végrehajtás alatt. Jó lehetőség azoknak, akik saját elképzeléseiket szeretnék megvalósítani. Gyorsan birtokba vehető (a vételár megfizetését követően). Tekintse meg az ingatlant személyesen – ehhez kérjük jelentkezzen honlapunkon az ingatlan adatlapján, és kollegánk hívni fogja! A megtekintés INGYENES, nem jár vételi kötelezettséggel. A megtekintés javasolt, de nem feltétele az ajánlattételnek! További információkért látogasson el honlapunkra, ahol biztonságosan, nyomon követhetően megvásárolhatja álmai otthonát: MR Közösségi Lakásalap Nkft. (MRKL) 2026.05.08.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1

Profilkép
MR Közösségi Lakásalap Az iroda összes hirdetése
+36 1 795 51

Hitelkalkulátor

Ehhez az ingatlanhoz az általad és a hirdető által megadott adatok alapján nem tudunk kalkulációt adni. Kérj visszahívást az OTP Bank ügyintézőjétől, aki segít megfelelő hitelkonstrukciót találni.
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.