Hirdetéskód: 8949301
Feltöltve: 1 hónapja
Miskolc eladó családi ház 4+2 fél szobás: 84,99 millió Ft
84,99 millió Ft
499,9 ezer Ft/m²
170 m²
724 m²
4+2 fél szoba
Leírás
Miskolc-Diósgyőr egyik legszebb kertvárosi részén kétgenerációs (két épületes) családi ház eladó.
A telek területe 724 nm, a két ház lakóterülete összesen 170 nm. Az elülső ház egyszintes, három szobás, a hátsó toldaléképületben egy nappali + 2 tetőtéri szoba van.
A két házat egy gyönyörű fedett terasz köti össze.
Mindkét ház szigetelt, külön bejáratúak, karbantartva kívül és belül, részben alápincézve.
A fűtés központi, vegyestüzelésű.
Az udvar térkövezett, füvesített, ásott kúttal.
A szerelőaknás garázs előtt fedett kocsibeálló, aszfalttal borítva.
A környék csendes, nyugodt, villamosmegálló 7 perc sétára, 10 percre buszmegálló, boltok, orvosi rendelő, gyógyszertár, iskola, óvoda.
A Bükk-hegység közelsége révén számos program- és kirándulási lehetőség.
Tulajdonságok
Családi ház
2
Jó állapotú
Központi fűtés
10 m²
15 m²
Nem adta meg a hirdető
Nincs
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 367 1
Hitelkalkulátor
Második évtől
365 758 Ft A 13. hónaptól
7,99%
Végig fix Futamidő: 20 év Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot. A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 367 1
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
M
Magánszemély
+36 20 367 1