Eladó ház Murakeresztúr 84 nm
Nem található kép
Nem található kép
Hirdetéskód: 8998448
Feltöltve: 8 napja

Murakeresztúr eladó családi ház 3 szobás: 14,8 millió Ft

14,8 millió Ft
176,2 ezer Ft/m²
84 m²
Alapterület
1015 m²
Telek
3 szoba
Szobák száma
Eladó Murakeresztúron 84 m2 - es családi ház 3 szoba +nappali ,fürdő ,wc . Az ingatlan tehermentes ,közművesített . Vezetékes víz, villany ,földgáz , szennyvíz csatorna hálózatra kötött .Ásott ,fedett kút is rendelkezésre áll igény szerint . Gázkonvektoros fűtési rendszerrel ellátott. Irányár 14 millió 800 ezer Ft ! Albérletbe nem kiadó ,ingatlanosok, kérem ne keressenek !

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Szintek száma:
1
Állapot:
Átlagos
Fűtés:
Gáz (konvektor)
Építés éve:
1965
Terasz:
17,6 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
Napelem:
Nincs
csatornagázkábeltévékamrakertmelléképületpinceredőnyteraszvillanyvízvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 367 5

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 49 956 Ft
Második évtől
63 692 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,7%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 367 5

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

M
Magánszemély
+36 20 367 5