Eladó ház Nagycenk 118 nm
Eladó ház Nagycenk 118 nm
Eladó ház Nagycenk 118 nm
+5 fotó
Hirdetéskód: 8998290
Referenciaszám: 1378429
Frissítve: 4 napja

Nagycenk eladó családi ház 4 szobás: 114,9 millió Ft

114,9 millió Ft
973,7 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
118 m²
Alapterület
4 szoba
Szobák száma
Sopron közvetlen közelében, Nagycenk új részén, 118 nm-es , új építésű, 4 szoba, tágas fürdőszoba, külön WC, 20 nm terasz, egy beállós garázs elrendezésű, önálló családi ház eladó, nyár végi átadással. Az ingatlan magas műszaki tatalommal, 16 cm-es grafitos hőszigeteléssel, 3 rétegű üveggel felszerelt korszerű nyílászárók, beépített redőnnyel. Fűtés rendszere hőszivattyú, padlófűtéssel, hűtésre pedig fan-coil készülek. Az ár kulcsrakész állapotra vonatkozik, világítótestek és konyhabútor nélkül. Igény esetén napelem rendszer is telepíthető, garázsban elektromos autó töltésére alkalmas wifis gyorstöltővel. További részletekért kérem, hívjon.

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Állapot:
Új építésű
Építés éve:
2026
Energetikai besorolás:
AA+ (2016-2023-as besorolás)
bútorozottkert

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Fülöp Róbert Gábriel
LONI Creative Ingatlan
Az iroda összes hirdetése
+36 70 349 1

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 387 834 Ft
Második évtől
494 477 Ft
Kedvezményes kamat
7,99% 8,49%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok
Banki visszahívás
Az OTP Bank munkatársai a neked megfelelő napszakban veszik fel veled a kapcsolatot.
A becslés a hirdető által megadott adatokon alapul. A jelen tájékoztatás nem minősül ajánlattételnek és nem teljes körű, az egyes feltételek a hitelbírálat eredményétől függően változhatnak. Kérjük, a részletekről tájékozódj az OTP Bank fiókjaiban vagy az OTP Bank honlapján közzétett vonatkozó Üzletszabályzatokból és Hirdetményekből.