+6 fotó
Hirdetéskód: 8828537
Referenciaszám: M315906-5088597
Frissítve: 1 hónapja
Nagykőrös eladó családi ház 3 szobás: 24 millió Ft
24 millió Ft
250 ezer Ft/m²
96 m²
562 m²
3 szoba
Eladó Ház, Nagykőrös
Pest vármegyében, Nagykőrös központi részén, kiváló megközelíthetőséggel eladó egy 96 nm-es, 3 szobás családi ház, 350 m2-nyi telekrésszel, 562 m2 osztatlan közös tulajdonú telken.
Az ingatlan felújítandó, vegyes falazatú, de szerkezetileg stabil. 5 éve a tetőszerkezet ujjáépített (fagerendák, lécezés, hullámpala cseréjével). A házat egy étkező, fürdőszoba, konyha, spejz és három szoba alkotja, elrendezése jól átalakítható. Tetőtér beépítésre van lehetőség. A ház melegét gázkonvektorok adják, emellett a középső szobában egy jó állapotú cserépkályha is helyet kapott. Az ingatlan összközműves: vezetékes víz, egyfázisú villany, gáz, csatorna a telken belül megtalálható. A kert locsolását fúrt kút biztosítja.
Ideális lehet családoknak, befektetőknek vagy vállalkozás céljára is. A környék csendes, de kiváló a közlekedés, boltok, iskola, buszpályaudvar a közelben található, pár perc sétával elérhető. Az udvarban garázs, gépkocsibeálló építésére is van lehetőség.
Nagykőröst nyugodt, biztonságos, kisvárosi környezet jellemzi, teljes infrastruktúrával, hagyományőrző programokkal, természetközeli életmóddal.
A vásárlás finanszírozásában az OTP kedvezőbb kamatozású hitelkonstrukcióival és egyéb banki termékek kínálatával tudunk segíteni, díjmentesen, sorban állás nélkül! Az adásvételi szerződés lebonyolításához korrekt ügyvédi közreműködést tudunk ajánlani. Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal!
Referencia szám: M315906-ZE
Tulajdonságok
Családi ház
Felújítandó
Gáz (konvektor)
1960
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Jancsovics-Andó Bernadett