Eladó ház Nagykőrös 130 nm
Eladó ház Nagykőrös 130 nm
Eladó ház Nagykőrös 130 nm
+12 fotó
Zenga Premier
Hirdetéskód: 9006136
Referenciaszám: HZ027410
Feltöltve: 1 napja

Nagykőrös eladó családi ház 4 szobás: 66,9 millió Ft

66,9 millió Ft
514,6 ezer Ft/m² *
* A m² árat a hirdető adta meg.
130 m²
Alapterület
453 m²
Telek
4 szoba
Szobák száma
Számtalan friss hirdetés, amit
nem találsz meg más ingatlankeresőn.
Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.
Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat! További részletek
A Duna House, OTP Ingatlanpont, Otthon Centrum és további hálózatok új, kizárólagos hirdetéseinek nagy részét a zenga.hu és koltozzbe.hu ingatlankeresőn láthatod legelőször, és a feltöltéstől két hétig nem érhetők el más ingatlankeresőn!
ELADÓ NAGYKŐRÖS BELVÁROSÁBAN, CSENDES ZSÁK UTCÁBAN NAPPALI+3 SZOBÁS 2 FÜRDŐS HÁZAT!Az ingatlan 1996-ban épült, pince, földszint és tetőtérbeépítéssel!Gázkazánról, padló fűtés az egész házban.A telek 453-nm-es rendezett, a főépületen kívül 1 fedett kocsobeálló kapott még helyet.Legfontosabb paraméterei röviden:- Önálló hrsz, rendezett jogi háttér- 1996-os tégla szerkezet- Klíma- Padlófűtés- Pince- Intim kert- Megkímélt állapotHa felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal!

Tulajdonságok

Típus:
Családi ház
Fűtés:
Gázkazán
Építés éve:
1996
Erkély:
10 m²
Energetikai besorolás:
Nem adta meg a hirdető
bútorozatlanerkélyvilágosvízórás

Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel

Profilkép
Kemecsei Szabin
Duna House - Kecskemét - Next Ingatlan, Dobó körút
Az iroda összes hirdetése
+36 76 815 0

Hitelkalkulátor

Havi törlesztőrészlet 225 815 Ft
Második évtől
287 907 Ft
Kamat
7,99%
Végig fix
Futamidő: 20 év
Teljes hiteldíjmutató THM: 8,5%
Saját adatokkal kalkulálok