+11 fotó
Hirdetéskód: 8942389
Frissítve: 7 napja
Nagyrábé eladó családi ház 4 szobás: 2,99 millió Ft
2,99 millió Ft
27,2 ezer Ft/m²
110 m²
1805 m²
4 szoba
Két generációnak is alkalmas!
Nagyrábén a Kölcsey utca 15.szám alatt eladásra kínálunk egy 110nm-es, felújítandó, tégla építésű, ikerházat, (osztatlan közös tulajdon), amelyre vonatkozóan használati megállapodás készült.
1805nm-es gazdálkodásra alkalmas telek tartozik hozzá..
Két külön lakásnak lett kialakítva , a két önálló lakás egy tetőzet alatt helyezkedik el, a padlásra külön-külön feljárat van, nincs elválasztva.
Az I. épületrész: 2 szoba, konyha, fürdőszoba-WC
A II. épületrész: 2 szoba, konyha, kamra, fürdőszoba-WC helyiségekből áll.
Szükség szerint egybe is nyitható.
Közművek:víz-villany-gáz szolgáltatás nincs, csatorna telken belül található.
Elhelyezkedésének köszönhetően remekül megközelíthető! Debreceni repülőtértől 51 km, ebből autópálya út hossza 36 km.
Sárrét régió szívében, Hajdú-Bihar Vármegye déli részén található , Berettyóújfalu és Püspökladány között, mindkét várostól közel azonos (nagyjából 18-20 kilométeres) távolságra. A település a falusi turizmus kedvelői számára is vonzó lehet, mivel nyugodt, tiszta levegőjű környezetben kínál kikapcsolódási lehetőséget.
Közelben: orvosi rendelő, óvoda, iskola, közért.
Az ingatlanra a képeken látható, igény szerinti felújítás vár. Akár azonnal birtokba vehető.
A megadott telefonszámon várjuk érdeklődésüket!
A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek. Az esetlegesen tévesen közölt adatokért felelősséget nem vállalunk. Minden érdeklődőnek lehetőséget biztosítunk az ingatlan megtekintésére, részletes átvizsgálására.
Tulajdonságok
Családi ház
1
Felújítandó
Nincs fűtés
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel