+9 fotó
Hirdetéskód: 8946518
Frissítve: 25 napja
Nyirád eladó családi ház 2 szobás: 29,8 millió Ft
29,8 millió Ft
342,5 ezer Ft/m²
87 m²
2135 m²
2 szoba
Leírás
Nyirádon csendes, jó környezetben ELADÓ egy kedvelt típusú kockaház, 87 nm lakórésszel, 2 szobás kialakítással, gázfűtéssel, gazdálkodásra is alkalmas 2135 nm-es telekkel.
A településről a közeli városok (Devecser, Ajka, Sümeg és Tapolca is) kb. 15 perc alatt autóval elérhetők.
Az ingatlan az 1960-as években épült, tégla falazatú, (a falak szárazak), ezáltal jó szerkezeti állapotban van. A tetőszerkezet szintén jó állapotú, a palatető is rendben van, nem csereérett, de egy cserepes lemezfedéssel sok évig nem kell a tetővel foglalkozni.
A ház belül felújítandó állapotú, ezáltal saját elképzelés szerint újítható, modernizálható. Kis fantáziával szép otthont varázsolhatunk belőle.
Az ingatlan fűtését gázkonvektorok biztosítják.
A ház mögött közvetlenül tároló és ólak találhatók, illetve a ház alatt kis pince is van, mely innen közelíthető meg. Az udvaron különálló, szilárd falazatú melléképület van, mely egy garázst és egy nyárikonyhát foglal magába.
A telek 2135 nm nagyságú, melynek kb. a fele körbe van kerítve, mely gondozott, karbantartott, részben szőlővel beültetett; a hátsó rész füves terület, mely nem igényel különösebb gondozást.
A település jó tömegközlekedéssel rendelkezik, ezáltal a munkába járás megoldott.
Iskola, óvoda, posta, boltok, orvosi rendelő rendelkezésre áll.
Otthon Start Hitel (3%), FALUSI CSOK, CSOK Plusz, Babaváró támogatás és Lakáshitel igénybe vehető!!
További információért hívjon bizalommal.
Tulajdonságok
1
6 m²
Nem adta meg a hirdető
Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel
CB
Csüri Balázs Az iroda összes hirdetése
+36 70 947 6